Projekt łazienki w Toruniu

Wykonujemy projekty łazienek w trybie standardowym lub online. Tryb standardowy przewiduje przyjazd na miejsce inwestycji i wykonanie pomiarów przez Architekta Wnętrz. Natomiast tryb online cechuje przesłanie wymiarów i zdjęć pomieszczenia przez Klienta na nasz e-mail.

Projekt łazienki – od koncepcji do realizacji

Na podstawie danych wymiarowych i zebranej dokumentacji fotograficznej, ustalamy wstępne założenia do projektu. Są nimi preferencje estetyczne Klienta, zakładany budżet oraz terminy realizacji.

Projekt łazienki 2020 – Architekt wnętrz Toruń

Dokładnie słuchamy Klienta, zebrane informacje po szczegółowej analizie przetwarzamy na wstępne koncepcje aranżacji łazienki.

Koncepcje, najczęściej trzy prezentujemy Zamawiającemu w postaci rzutów i fotorealistycznych wizualizacji. Sposób prezentacji pozwala na dokładną ocenę która koncepcja jest bliższa tej wymarzonej. Dodatkowo na spotkaniu Architekt Wnętrz może zaprezentować model 3D projektowanej łazienki i wskazać najważniejsze kwestie.

Wybór i uzgodnienie zmian najlepszej koncepcji wstępnej otwiera etap projektowania ostatecznej kompozycji wnętrza pomieszczenia. Na tym etapie możliwe są jeszcze korekty i zmiany kolorystyki lub dodatków do wnętrza. Klient akceptuje projekt lub nanosi końcowe poprawki.

Akceptacja koncepcji projektu łazienki rozpoczyna bardzo ważny etap podczas którego przygotowujemy kompletną dokumentację dla wykonawcy, projekt zabudowy dla stolarza oraz zestawienia materiałów i dodatków. Jest to również czas na znalezienie wykonawcy prac remontowych i określenie jego kosztów pracy.

Przygotowana kompletna dokumentacja wizualizacjami zostaje przekazana do Klienta w celu ostatecznej akceptacji i potwierdzenia odbioru dokumentacji.

Poza projektem wnętrz łazienki realizujemy również nadzór autorski nad inwestycją. Polega on na sprawdzeniu poprawności wykonanych prac z wytycznymi zawartymi w dokumentacji technicznej, oraz wykonaniu oględzin pod kątem estetyki.

Projekt łazienki Toruń – Architekt Wnętrz w Toruniu

Poza projektowaniem i nadzorem nad inwestycją, pomagamy Klientom w znalezieniu lub sprowadzeniu materiałów i dodatków do projektowanej łazienki. Nie oznacza to droższych materiałów, wręcz przeciwnie, Klient nie ma najczęściej czasu na poszukiwanie rzetelnego dostawcy z dobrym jakościowo materiałem w sprzedaży. Pomagamy więc w znalezieniu korzystnych ofert oraz wspomagamy proces zamawiania poprzez kontrolę parametrów zamawianych elementów oraz ich ilość- szczególnie w przypadku płytek ceramicznych.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania :

kontakt@architekttorun.pl

+48 795 794 795

Projektujemy również wnętrza w Ciechocinku – Architekt Wnętrz Ciechocinek